• Menu "top-menu" not defined.
 

 

3a5y.net | 3 Aşağı 5 Yukarı burada yapılan her yorum çok net

 


 
Yeni
 

American Hustle (Düzenbaz)

 

 
Film Detayı
 

Öneri: "Yorum Yaz" Film hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünden belirtirseniz, henüz izlememiş olanlara bu konuda yönlendirici olmuş olursunuz. Unutmayın film yorumları her zaman izleyici için önemlidir
 
Tür: ,
 
Sene:
 
Yönetmen:
 
Oyuncular: , , , , , , ,
 
IMDB Puanı
7.7
7.7/10


İzleyici Puanı
5 toplam puan

 


Kısa Bilgi

Düzenbaz filmin yönetmenliğini David O. Russell filmde Robert De Niro, Christian Bale gibi bir çok ünlü rol almıştır. Film de polisiye ve dram türü izleyicileri aktarılmaya çalışılmıştır.

0
Eklenme Tarihi 26 Ocak 2014 Ekleyen

 
GENİŞ ÖZET (SPOİLER İÇERİR)
 
 

american-hustle_yorumAmerican Hustle ( Düzenbaz ) Filmi 1970 yıllarında geçen bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye taşınmıştır. Filmde, FBI da çalışmakta olan genç bir ajanın profesyonel bir hırsızı yakalaması ile konu başlamaktadır. Richie DiMaso nun yakalamış olduğu hırsızlar bu zamana kadar ki en profesyonel şekilde çalışan dolandırıcılardır. Yalnız bu sefer ceza olarak tutuklanma olmayacaktır. FBI ajanı yakaladığı bu profesyonel dolandırıcılarla ortak çalışıp büyük bir operasyona imza atmak istemektedir.

Irving Resenfeld ve Sydney Prosser hırsızlık konusunda çok bilgiye sahip olan 2 dolandırıcı arkadaştır. FBI ajanı olan DiMaso ise bu bilgilerden ve tecrübelerden yararlanarak çözülmesi zor “Düzenbaz” oyunları çözmeyi planlamaktadır.american-hustle-film

DiMaso ve ekip arkadaşları bir plan hazırlamaya başlarlar, amaçları Arap milyarderi olan bir şeyhin yönettiği kumarhanede büyük bir oyun düzenleyip bu vesile ile dolandırıcıları yemleyip bu şekilde onları yakalamak olacaktır. İlk başta çok iyi başlayan bu plan daha sonradan değişime uğrayacaktır.

 


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Konuya Yorum Yaz


(gerekli)Çok İyi

İyi

Orta

Kötü

Çok KötüYandex.Metrica