• Menu "top-menu" not defined.
 

 

3a5y.net | 3 Aşağı 5 Yukarı burada yapılan her yorum çok net

 


 
Yeni
 

I, Frankenstein (Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı)

 
IMDB Puanı
5.4
5.4/10


İzleyici Puanı
1 toplam oy puanı

 


izleyiciyorumu


Kısa Bilgi

I, Frankenstein (Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı) Dr. Frankenstein deneyine hayat verdiğinde yıl 1793 dü. Deney sonrasında adamı ölüme terk eder fakat yaşamayı başarır. İntikam için Dr. Frankensteinin karsını öldürür. Doktor Adamın peşine düşer ama soğuk topraklarda hayatını kaybeder. Adam doktoru bulur ve bir mezarlığa gömerken 3 garip tip etrafını kuşatır. Naberius ismindeki kişi Adamın peşindedir. Adam […]

0
Eklenme Tarihi 6 Mart 2014 Ekleyen

 
GENİŞ ÖZET (SPOİLER İÇERİR)
 
 

I, Frankenstein (Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı)

Dr. Frankenstein deneyine hayat verdiğinde yıl 1793 dü. Deney sonrasında adamı ölüme terk eder fakat yaşamayı başarır. İntikam Frankenstein_2014için Dr. Frankensteinin karsını öldürür. Doktor Adamın peşine düşer ama soğuk topraklarda hayatını kaybeder. Adam doktoru bulur ve bir mezarlığa gömerken 3 garip tip etrafını kuşatır. Naberius ismindeki kişi Adamın peşindedir. Adam bu kavga sırasında birini öldürür diğer ikisini canlanan gargoylelar halleder. Gargoylelar adamı karargahlarına getirirler şeytanlara karşı savaşmak için yaratıldıklarını anlatırlar. Karanlık efendi Naberius ve onun şeytanlarına karşı savaşıyorlar. Gargoylelar onlarla birlikte savaşmalarını ister fakat kabul etmez. Yıllarca izini kaybettirmeye çalışır Adam, fakat her zaman şeytanlar peşindedir.

Artık günümüz tarihine gelinmiştir Adam av değil avcı olmaya karar vermiştir. Şehre iner bir kaç şeytan öldürür sonrasında gargoylelar yine adamı alırlar karargaha getirirler. Bu sırada Naberius Dr. Frankensteinın yaptığı bilimsel çalışmayı günümüzde de yapmaya çalışmaktadır bir fareyi canlandırırlar fakat insan deneyleri halen uzak gözükmektedir. Halbuki 1793 yılında doktor bunu başarmıştı. Naberius kumandanını emir verir gargoyle karargahına saldıracak adamı getireceklerdir. Şeytanlar saldırıya geçer büyük bir savaş olur büyük kayıplar verilir fakat adamı ele geçiremezler ama gargoyle liderini ele geçirip kaçırırlar. Adam Naberiusun yerini öğrenir ve hesaplaşmak için yola çıkar. Gargoyle kumandanı liderlerini geri alabilmek için şeytanların Frankenstein_filmikumandanına doktorun günlüğünü verir sonucunda liderlerini kurtarmışlardır fakat tüm bilgiler şeytanların eline geçmiştir. Şeytanların bilim adamları hemen çalışmalara başlar. Adam aldığı bilgiden sonra Naberiusun ikamet ettiği binaya gizlice girer doktorlardan kitabı alır ve kaçar. Kitabı okudukça cevaplara ihtiyacı vardır öğrenebileceği tek kişi şeytanlar için çalışan doktordur. Gizlice doktoru takip eder karşısına çıkar konuşurlarken şeytanın kumandanı gelir adam ile kumandan dövüşürler sonunda kumandan ölür. Naberiusun amacı ölüleri diriltip bedenlerine şeytanları geçirip ordu olarak kullanmak ve dünyayı ele geçirmek. Adam gargoylelardan yardım istemek için karargahlarına gider. Doktor Terra ise Naberiusun binasına gider ama adamları onu ele geçirir. Gargoylelarla konuşma iyi gitmez her şeyin suçlusu olarak adam görülür yardım etmek istemezler hatta gargoyle kumandanı Adamı öldürmek ister dövüşün sonucunda kumandan kaybeder. Gargoylelar duruma öfkelenirler intikam almak isterler. Toplanan gargoylelar adamın peşine düşer. Adam ise gargoyleları şeytanların bulunduğu binaya çeker. Doktor Terra diriltme işlemini zorla yapmak durumunda kalır ve başarıya ulaşır. Şeytanların ellerinde tuttuğu cesetleri uyanmalarını sağlar.

Frankenstein_korkuBinanın dışında şeytanlarla gargoylelar savaşırken adam içeri girer. Gargoylelar uyandırılan bedenleri yok etmeye başlasalar da yeteri kadar hızlı değillerdir. Adam ve Naberius arasındaki dövüşte adam yenilir, hatta bedenine şeytan ruhu girmeye başlamıştır bile fakat şeytan ruhu ele geçiremez çünkü adamın güçlü bir ruhu vardır artık. Şaşkınlık yaşayan Naberius gardını düşürür ve fırsatı iyi değerlendiren Adam Naberiusu öldürür. Naberiusun ölümünden sonra tüm bina ve çalışmaları yok olur ve şeytanlar istediklerine ulaşamazlar. Bundan sonra Adamın kendine edindiği bir amaç vardır gelecek olan şeytanlarla savaşacaktır ve insanlığı koruyacaktır.

Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı Fotoğraf Galerisi


0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Konuya Yorum Yaz


(gerekli)Çok İyi

İyi

Orta

Kötü

Çok KötüYandex.Metrica