• Menu "top-menu" not defined.
 

 

3a5y.net | 3 Aşağı 5 Yukarı burada yapılan her yorum çok net

 


 
Yeni
 

Homefront

 
IMDB Puanı
6.6
6.6/10


İzleyici Puanı
6 toplam puan

 


izleyiciyorumu


Kısa Bilgi

Homefront sinema flimi eski narkotik ajanı olan bir babanın sakin bir hayat yaşamak için karısının doğduğu topraklara gider ve bu sırada bir takım sorunlarla karşılaşır. Filmin yönetmenliğini Gary Fleder yapmaktadır. Filmde aksiyon, macera ve polisiye türleri işlenmektedir.

2
Eklenme Tarihi 18 Şubat 2014 Ekleyen

 
GENİŞ ÖZET (SPOİLER İÇERİR)
 
 

Homefront_izleHomefront filmi; Broker eski bir narkotik ajanıdır emekli olduğunda karısının büyüdüğü kasabaya taşınırlar. Kızıyla beraber sakin bir hayat sürdürmektedirler. Maddy normal hayatına devam ederken okulda birisi bela olmaktadır bu yüzden tartışan Maddy çocuğu döver bu kavgayı duyan okul yönetimi her iki çocuğun ailesini de okula çağırır.

Okul çıkışında Broker ile çocuğun babası karşılaşır ve Broker ile aralarında tartışma çıkar çocuğun babası biraz hırpalanır. Çocuğun annesi bu olaylar sonrasında sinirlenir ve abisi Morgan’a haber verip Brokerın başına bela olmasını ister. Morgan adamlarını Broker’ın peşine yollar ve bir benzin istasyonunda sıkıştırırlar Broker, adamları fena bir şekilde döver. Bu durumu duyan Morgan iyice çılgına döner ve kendi işini kendi halletmek ister.

Broker kızı ile beraber atla gezintiye çıkarlar Brokerı takip eden Morgan bu fırsatı değerlendirerek evlerine girer biraz araştırma yapar ve Broker’ın eski ajan olduğunu öğrenir. Morgan bunu fırsata dönüştürmek ister bulduğu Broker’ın dosyasını Danny T. ye verir. Danny T büyük uyuşturucu satıcılarından bir tanesidir, Broker, zamanında Danny T. nin çetesini çökertmiştir bu operasyonda teslim olmayı kabul etmeyen oğlu da öldürülmüştür oğlunun ölümüne Broker’ın sebep olduğuna inanır ve Broker’dan intikam almak istemektedir..

Broker, bu olaylardan sonra Morgan hakkında bilgiler toplamaya başlar. Bir sabah kahvaltısında karşılaşırlar Broker, Morgani tehdit eder. Sonrasında Morgan’ın tamir atölyesine gider ve orda meth yaptığı odayı bulur ve sabote etmek için birkaç değişiklik yapar. Oradan ayrılmak üzere iken Morgan’ın adamları Broker’ı bulur ve bayıltırlar. Broker kendine geldiğinde elleri bağlıdır buradan kurtulmanın yollarını arar ve bir süre sonra ellerini çözer ve adamların işini bitirir. Broker olabilecek tehlikelerin farkındadır hemen evine gider kızıyla beraber hazırlanıp kasabayı terk etmek ister. Danny, Broker’ın işini bitirmek için bir düzüne adamını görevlendirir kasabaya gönderir. Adamlar Broker’ın evini basarlar Broker ve Maddy halen evin içindedirler. Kasabayı Homefront_yorum_okuterk etmek için artık çok geçtir. Broker ve adamlar arasında yoğun bir silah savaşı başlar. Broker üstün yeteneklerini gösterir ve bütün adamları öldürmesini bilir. Maddy ise bu kargaşadan kaçmak için ormanın içlerine doğru yol alır. Maddy nehir kıyısına ulaştığında Morgan’ın sevgilisi ile karşılaşır. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen sevgili Maddy’i tekne ile kaçırır. Morgan’ın tamir atölyesine getirir. Morgan Maddy’i öldürmek ister ama sevgilisi engel olur. O sırada Morgan’ın kız kardeşi gelir. Maddy’i alıp babasına teslim etmek ister Morgan’ın kendinde olmadığını yanlış yaptığını anlatmak ister. Ortam gerildiği sırada Morgan kız kardeşini vurur. Maddy’i alır yanında götürür. Broker, Morgan’ın kaçtığını görür ve peşine düşer bir araba takibi başlar. Köprüde bir şekilde durmak zorunda kalırlar. Broker’ın aracı takla atmıştır. Morgan silahını Brokera doğrultur tam ateş ederken Broker Morganın üstüne atlar ve Morganı etkisiz hale getirir. Polisler gelir Morgan’ı teslim alırlar. Broker ise kızıyla oradan uzaklaşır.

 

Homefront filmine ait galeri


  1.  
    erdem

    cerezlık bır fılmdı kadro kurtarıyor
  2.  
    erdem

    cerezlık bır fılmdı kadro kurtarıyor

Konuya Yorum Yaz


(gerekli)Çok İyi

İyi

Orta

Kötü

Çok KötüYandex.Metrica