• Menu "top-menu" not defined.
 

 

3a5y.net | 3 Aşağı 5 Yukarı burada yapılan her yorum çok net

 


 
Yeni
 

Jack Ryan: Shadow Recruit (Jack Ryan: Gölge Ajan)

 
IMDB Puanı
6.6
6.6/10


İzleyici Puanı
3 toplam puan

 Başlıksız-22221


Kısa Bilgi

Jack Ryan: Gölge Ajan filminin yönetmenliğini Kenneth Branagh yapmaktadır. Tehlikelerle dolu geçen hayatının sonucunda artık huzurlu yaşamı hayal eden bir denizcinin yaşadıklarını konu alan bu filmde aksiyon ve gerilim türleri yaşanmaktadır.

0
Eklenme Tarihi 28 Ocak 2014 Ekleyen

 
GENİŞ ÖZET (SPOİLER İÇERİR)
 
 

jack_ryan_yorum Jack Ryan: Shadow Recruit (Jack Ryan: Gölge Ajan); Askerlik döneminde bir çok tehlikeli projenin içinde yer almıştır bu tür operasyonlar Ryan ı rahat, risksiz bir hayatın hayalini kurmaya itmektedir.
Jack Ryan sonunda Afganistan’ da denizci akseri olarak yaptığı görevini bitirmiştir. Şimdi hayal etmiş olduğu sakin, risksiz ve huzurlu bir hayatın peşine düşer.İlk adımı askerlik bitiminde Rus zengini olan bir iş adamın yanında danışmanlık olarak işe girer. Her şey istediği gibi giderken hiç ummadık bir şekilde teröristler tarafından düzenlenmiş bir olayın içinde bulur. Bu plan ülkesini ekonomik olarak büyük darbe yemesine sebep olacaktır bu konuya kayıtsız kalamayan Ryan eskisi gibi yine riskli bir işin içinde, ülkesini kurtarmak için çaba sarf edecektir.jack_ryan_yorumlari
İlk iş yapılan bu planın kaynağını bulmaktır bir Gölge Ajanı gibi hareket eden Ryan sonunda aradığı bilgileri bulur ve hemen Rusya Moskova’ ya gitmek için hazırlanır. Bu denli önemli bir konuda tek başına hareket etmek zorunda kalan Ryan ülkesine düzenlenen komployu sorunsuz bir şekilde çözmeye kararlıdır.

 

Jack Ryan: Gölge Ajan Resim Galerisi

 

Sen de Jack Ryan: Gölge Ajanı hakkında “yorum yaz” filmi izlemeyenlere yardım et! Film yorumları izleyiciler için çok büyük bir etkendir. Unutma bir gün sen de bir film hakkında yorum arayabilirsin 🙂

0 Yorumİlk yorum yazan sen ol!


Konuya Yorum Yaz


(gerekli)Çok İyi

İyi

Orta

Kötü

Çok KötüYandex.Metrica